+ 48 697-342-952

Jak zarobić na stronie o tematyce zdrowie ?

W dzisiejszych czasach istnieje możliwość zarabiania dużych pieniędzy wyłącznie dzięki pisaniu bloga o zdrowym trybie życia i urodzie. To bardzo dobry sposób na biznes, pod warunkiem, że jest się osobą systematyczną, która zna się na tych dziedzinach życia. Ponadto należy wiedzieć z jakimi firmami nawiązywać porozumienia partnerskie – to dzięki temu zaczyna się prawdziwe zarabianie.

Jak prowadzić bloga i stronę o zdrowiu?

Blog generujący zyski musi posiadać dużo odsłon, a najlepiej wciąż powiększającą się społeczność. Dlatego najistotniejsze jest tworzenie merytorycznych treści o wysokiej wartości dla odbiorców. Nie mogą więc być to wpisy polegające na „laniu wody”. Duży wzrost popularności osiągają teksty opiniotwórcze. Wpisy z kategorii zdrowie i uroda, które sprawiają, że ruch na blogu jest duży to przede wszystkim: teksty poradnikowe, testy oraz recenzje, nowinki kosmetyczne, porady dotyczące żywienia oraz zdrowego trybu życia.

Priorytetowa jest także systematyczność dodawania wpisów – stali bywalcy bloga będą wiedzieli kiedy spodziewać się nowego tekstu, a nowi czytelnicy szybko poznają zasady. Dlatego też należy umieszczać teksty regularnie, o stałych porach tygodniowych (najlepiej również godzinnych).

Dobrym rozwiązaniem są także chwytliwe zapowiedzi tekstów, promowanie ich na profilu bloga znajdującym się w social media. Profil bloga na różnych stronach społecznościowych nie może być „martwy”. Służy on budowaniu społeczności oraz zapewnia stały kontakt z czytelnikami. Najlepsze wtyczki Social Media na blog o zdrowiu i urodzie.

Należy go w tym celu zoptymalizować pod kątem wyszukiwarki. Warto więc zapoznać się ze skutecznymi technikami polepszania pozycjonowania bloga. Co to jest optymalizacja strony internetowej?

Programy partnerskie godne polecenia pod zdrowie

To właśnie one sprawiają, że na blogu można zarabiać bardzo duże kwoty. Dlatego istotne jest to, aby zdecydować się na korzystny program partnerski. Uzyskiwanie wynagrodzenia polega na tym, że autor bloga zarabia prowizję od sprzedaży, które zostały dokonane poprzez wejście w link znajdujący się na blogu. Wystarczy jedna sprzedaż dziennie, aby zyskiwać przynajmniej 100 złotych każdego dnia. Oto najlepsze z programów partnerskich:

1. https://nutriprofits.com

To sklep oferujący tabletki na bazie naturalnych, roślinnych ekstraktów. Działanie różnych suplementów diety jest uzależnione od ich przeznaczenia (nasenne, na masę mięśniową, na odchudzanie). Możliwe jest osiąganie zysków na poziomie 40% wartości produktu. Oferta jest bogata, każdy bloger może wybrać produkty, które chętnie poleci.

2. http://easyprofits.com/pl/

Również umożliwia zarabianie na poziomie 40% ceny produktu netto. Oprócz licznych suplementów diety, które wspomagają wiele ważnych procesów zachodzących w organizmie, wśród oferty znajdują się także kremy, szampony i kosmetyki.

3. http://www.cashinpills.com

To świetne rozwiązanie dla blogów dwujęzycznych. Szeroka gama produktów, jakie są zawarte w ofercie umożliwia wybór takich, które nie kłócą się z przekonaniami autora bloga. Pozwala to na polecanie produktów, w których działanie rzeczywiście się wierzy. To w znacznym stopniu buduje zaufanie czytelników bloga. Produkty znajdujące się w ofercie można z łatwością dopasować do konkretnej temmatyki bloga, znajdują się tam: środki na odchudzanie, preparaty na potencje, odżywki dla sportowców, środki na bóle stawów i wiele innych.

Ile można zarobić na stronach z urodą i zdrowiem?

Zarobki na poziomie 100-600 złotych dziennie nie są żadnym zaskoczeniem. Wystarczy systematyka prowadzenia bloga, dbanie o jego estetykę oraz wartościową treść. Warto robić testy polecanych produktów i tworzyć na ich temat teksty sponsorowane, które nie będą bezpośrednią reklamą, ale zachęcą do wypróbowania danego produktu.

Dodaj komentarz