+ 48 697-342-952

Strony sprzedażowe

Strony typu landing page pozwalają nam na proste i skuteczne osiągniecie konkretnego celu marketingowego, w tym rozesłania informacji o konkretnej promocji, rozbudowania firmowej bazy mailingowej czy sprzedaży określonych produktów lub usług. Istotą takich stron jest ułatwianie klientowi wykonania konkretnej czynności poprzez naturalne, ale sugestywne zachęcenie go, na przykład od kliknięcia w określony przycisk, wykonania telefonu lub przejścia na podstronę z promocją.

Strony typu landing page mają zazwyczaj charakter czysto marketingowy, stając się zintegrowaną częścią nowoczesnych kampanii reklamowych.

Zalety stron landing page

Strony z efektem landing page posiadają wiele zalet. Przede wszystkim są to witryny w pełni dopasowane do celów, jakie mają spełniać, a dokładniej to estetycznego prezentowania oraz reklamowania konkretnych produktów czy usług oraz pozyskiwania coraz większej ilości klientów. W przypadku witryn landing page, przekaz reklamowy jest prosty i klarowny, a sposób prezentacji w pełni dopasowany do grupy docelowej i oczekiwań odbiorców.

Co daje mi strona z efektem landing page?

Posiadanie strony z nowoczesnym efektem landing page daje możliwość szybkiego i skutecznego pozyskiwania lead’ów oraz ułatwia wysoką konwersję witryny, czyli ilość akcji, jakie zostały przeprowadzone na stronie, co z kolei przekłada się na czynności, związane z pozycjonowaniem. Ponadto, marka staje się coraz bardziej rozpoznawalna i szanowana w oczach klientów, co samo w sobie jest doskonałą reklamą prowadzonej działalności.

Nasza oferta na strony sprzedażowe

Proponujemy projektowanie oraz tworzenie nowoczesnych stron typu landing page, umożliwiających reklamowanie konkretnych produktów czy usług w sposób naturalny, ale jednocześnie niezwykle skuteczny.