+ 48 697-342-952

Program partnerski suplementy diety – Wywiad z Cheers Affiliates

Marketing afiliacyjny rozwija się coraz mocniej w Polsce. Afiliacja to jeden z kanałów marketingu online, który w Polsce staje się coraz bardziej popularny. W ostatnich dniach nawiązaliśmy współprace z nowym programem partnerskim Cheersaffiliates.com/pl/ Naszym celem będzie promowanie marki suplementów Cheers na rynku polskim i europejskim. Dla osób zainteresowanych programem partnerskim przygotowany został wywiad, w którym znajdziecie odpowiedzi na najważniejsze pytania.

1. Witaj Mateusz, skąd się wziął pomysł na stworzenie nowej marki suplementów?

Marka Cheers została stworzona przez pasjonatów zdrowego stylu życia i odżywiania. W związku z koniecznością uzupełnienia witamin i minerałów założyciel Cheers – Wojciech Łysak poszukiwał najlepszych suplementów dla siebie i najbliższych. Większość produktów na rynku zawierała różnego rodzaju dodatki, wypełniacze, barwniki, a zastosowane składniki pozostawiały wiele do życzenia. W ten sposób powstała linia produktów Cheers, będących w 100% „clean label” – nie zawierają żadnych sztucznych dodatków, barwników czy substancji dodatkowych, co potwierdzają wykonane badania w renomowanych laboratoriach w kraju.

2. Obecnie w internecie jest duża ilość firm z suplementami czym wyróżnia się marka Cheers ?

Produkty marki Cheers wyróżniają się przede wszystkim swoją jakością. Większość suplementów na rynku ze względu na wykorzystane składniki ma znikomy wpływ na funkcjonowanie organizmu, nie brakuje też produktów po prostu szkodliwych. W Cheers obrano przeciwny kierunek, postawiliśmy tylko na naturalne, standaryzowane składniki dające najwyższą przyswajalność w organizmie. Suplementy Cheers to produkty premium, postawiliśmy na starą maksymę: jakość zawsze się obroni.

3. Cheers oferuje wysokiej jakości suplementy, kto jest dla Was najważniejszą grupą docelową ?

Główną grupą docelową Cheers są wszyscy klienci dbający o własny organizm. Niedobory witamin i minerałów występują bardzo często, wysokie tempo życia utrudnia dostarczanie do organizmu wszystkich niezbędnych mikroskładników w zbilansowanej diecie, suplementacja jest po prostu koniecznością. Nasz główny target stanowi tzw. klient świadomy, czyli ceniący sobie wysoką jakość i naturalne pochodzenie składników, z których tworzone są produkty Cheers. Ten segment rynku dynamicznie rośnie, dodatkowo aktywnie angażujemy się w edukację konsumentów m.in. poprzez współpracę z mediami opiniotwórczymi o zasięgu ogólnopolskim.

4. Wybrałeś moją ulubioną formę sprzedaży suplementów. Jakie korzyści otrzyma osoba, która dołączy do programu partnerskiego?

Każdy partner, który dołączy do Cheers Affiliates może liczyć na dożywotnie prowizje od zakupów poleconych klientów oraz pełne wsparcie od samego początku współpracy. Jesteśmy elastyczni, jeśli chodzi o formy wynagrodzenia, jednak wierzymy iż, prowizja od sprzedaży jest jedyną formą, która w długim okresie czasu sprawdza się najlepiej dając najwyższe korzyści zarówno marce, jak i partnerowi.

5. Doświadczenie pokazuje że popularne brandy dużo lepiej się sprzedają. Jak chcecie budować widoczność swojej marki ?

Aktywność marketingowa Cheers nie ogranicza się jedynie do programu partnerskie, bardzo aktywnie działamy w innych obszarach (m.in. współpracując z mediami i serwisami o tematyce zdrowia, współpracując z influencerami, aktywnie działając w social mediach, angażując się także w akcje marketingowe offline). Jednym z głównych obszarów obecności marketingowej Cheers jest edukacja konsumentów poprzez content marketing.

6. Większość firm z suplementami sprzedaje tabletki na odchudzanie. Cheers nie ma takich suplementów celowo ?

Zdecydowana większość produktów na odchudzanie szkodzi konsumentom, nie daje żadnej długotrwałej wartości, więc nie wpisuje się w naszą misję firmy. Jako Cheers bardzo aktywnie wspieramy proces dochodzenia do odpowiedniej wagi, ale w sposób naturalny, poprzez zbilansowaną dietę. Przy okazji polecę serwis Altruism Online, którego jesteśmy sponsorem – zgromadzona tam wiedza pozwoli każdej osobie chcącej zrzucić zbędne kilogramy zrobić to w sposób odpowiedni dla organizmu.

7. Czego oczekujesz od partnerów, którzy dołączą do programu partnerskiego Cheers Affiliates?

Najważniejszym czynnikiem pozwalającym odnieść sukces w marketingu afiliacyjnym jest zaangażowanie. Program partnerski Cheers Affiliates został stworzony przez osoby z bogatym, ponad 10 letnim doświadczeniem w marketingu afiliacyjnym. Wiemy co sprawdza się w promocji produktów, bardzo chętnie dzielimy się tą wiedzą z naszymi Partnerami, ale na końcu dnia o sukcesie decyduje włożona praca.

8. Twój sklep cheers.com.pl jest nastawiony na sprzedaż w całej Europie. Jaki jest według Ciebie najlepszy obecnie rynek pod suplementy?

To prawda, w tej chwili sklep Cheers dostępny jest w 15 wersjach językowych, posiadamy lokalne metody płatności dla większości krajów, co wpływa na łatwość realizowanych zakupów przez klientów. Europejski rynek suplementów rośnie bardzo dynamicznie. Z naszych obserwacji wynika, że takie kraje jak Włochy, Niemcy, Wielka Brytania czy Francja to bardzo dobre rynki dla promocji suplementów. Polska również zalicza się do czołowych europejskich rynków dla suplementów diety.

9. Jakie należy spełniać wymagania aby dołączyć do Twojego programu partnerskiego?

Każdy może zostać partnerem Cheers Affiliates, jednak nie tolerujemy jakichkolwiek form spamu.

Dołącz do programu partnerskiego Cheers Affiliates

10. W sklepie znajduje się 8 produktów, jaki produkt będzie najlepszy do promocji na początku współpracy?

Każdy produkt Cheers ma duży potencjał sprzedażowy, ponieważ odpowiada na ważne potrzeby naszego organizmu. Niezmiennie dużym zainteresowaniem cieszą się “Multiwitamina – witaminy i minerały”, “Witamina B Complex”, “Potas organiczny” oraz “ZMB6”. Strony i blogi mające najwięcej odbiorców wśród kobiet osiągają świetne wyniki promując “Hair Formula”.

Dodaj komentarz