+ 48 697-342-952

Pozycjonowanie Lokalne

Masz firmę o regionalnym zasięgu, świadczącą usługi lokalne? W takim razie zdecyduj się na jej promowanie adekwatne do Twoich potrzeb, wybierając usługę pozycjonowania lokalnego. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz prześledzenia zalet pozycjonowania o zasięgu regionalnym.

Co daje pozycjonowanie lokalne?

Pozycjonowanie lokalne ma na celu wypromowanie strony w najbliższym regionie, co wiążę się z trafieniem z ofertą do grupy odbiorców z najbliższej okolicy, która będzie zainteresowana prowadzoną przez klienta działalnością. Pozycjonowanie to pozwala na zaistnienie w branży nawet niewielkim firmom, świadczącym działalność lokalną.

Największą zaletą tego rodzaju pozycjonowania są niewielkie koszty, związane z całym procesem. Zajmujemy się bowiem jedynie niewielką częścią Internetu, ograniczając się do obszaru prowadzonej działalności, czyli zazwyczaj miasta, regionu czy województwa i tam docieramy z ofertą.

Nasza oferta na pozycjonowanie lokalne

Oferujemy Państwu kompleksowe pozycjonowanie lokalne, rozpoczynające się od dokładnej analizy strony i doboru odpowiednich słów kluczowych, pozwalających na jej skuteczną promocję. Polecamy stawianie na frazy z zaznaczoną lokalizacją, czyli podaniem miasta lub terenu, na jakim świadczą Państwo oferowane usługi.

Etapem kolejnym jest skupienie się na działaniach konkurencji, aby poznać ich mechanizmy i tym samym ulepszyć działania, proponowane bezpośrednio klientowi.

Gdy lepiej poznamy branżę i dobierzemy odpowiednie słowa kluczowe, możemy przejść do pełnego optymalizowania strony, zarówno pod kątem poprawności kodu, jak i jej odbioru wizualnego. Optymalizacja witryny jest niezbędnym i jednocześnie najważniejszym etapem procesu pozycjonowania.

Decydując się na pozycjonowanie lokalne, kładziemy nacisk na popularyzację witryny w wyszukiwarkach, z jakich korzystają internauci, należący do grupy docelowej. Stawiamy więc również na regionalne serwisy, portale tematyczne i miejsca, gdzie zaglądają osoby, potencjalne zainteresowane prowadzoną przez Państwa działalnością.