+ 48 697-342-952

Portale społecznościowe

Gdzie toczy się życie w Internecie? Odpowiedź na to pytanie jest prosta: w serwisach społecznościowych. To właśnie tam skupiają się internauci, żądni wymiany informacji oraz doświadczeń z rodziną, znajomymi czy osobami całkiem obcymi, którzy w szybkim tempie mogą stać się ich nowymi przyjaciółmi.

Wielka, wirtualna społeczność
Portale społecznościowe cieszą się w ostatnim czasie ogromną popularnością, zarówno jako środki komunikacji, jak również narzędzia skutecznego marketingu online. Ciekawe oraz rozbudowane portale przyciągają jak magnes, co sprawia, że w jednym miejscu tworzy się wielka, wirtualna społeczność. Rosnąca popularność takiego serwisu jest prostą drogą do sukcesu w biznesie, który oparty jest na promocji czy aplikacjach internetowych.

Nasza oferta 
Oferujemy Państwu tworzenie profesjonalnych portali społecznościowych, skupiających internautów i pozwalających na rozwój nowoczesnego biznesu. Projektując portal społecznościowy, pracujemy z uwzględnieniem kilku, ważnych etapów.

1.Analiza potrzeb i tworzenie projektu
Pierwszy etap obejmuje rozmowę z klientem o jego potrzebach i oczekiwaniach. taka analiza pozwala nam na stworzenie projektu, który jest adekwatny do oczekiwań właściciela serwisu.

2.Tworzenie serwisu, czyli od szaty graficznej do programowania
Kolejny etap obejmuje wprowadzanie projektu w życie, czyli właściwe tworzenie portalu od wybrania szaty graficznej, aż po programowanie i tworzenie poszczególnych aplikacji.

3.Testowanie portalu
W następnym etapie ma miejsce testowanie gotowego już serwisu, co pozwala nam ocenić jego funkcjonalność. Właściciel strony z kolei ma okazje przekonać się, czy stworzony przez nas serwis odpowiada jego oczekiwaniom. Na tym etapie bowiem możliwe jest wprowadzanie wszelkich poprawek czy modyfikacji.

4. Wdrażanie serwisu 
Gdy stworzony przez nas serwis pomyślnie przejdzie testy i zostanie zaakceptowany przez właściciela, przystępujemy do jego wdrożenia, czyli zainstalowania portalu społecznościowego na docelowych serwerach i oddania go do użytku internautom.

Twój portal społecznościowy 
Decydując się na powierzenie naszej firmie stworzenia portalu społecznościowego, mają Państwo gwarancję, że otrzymacie w pełni profesjonalny serwis, adekwatny do Waszych oczekiwań. Ponadto, będzie to strona w pełni funkcjonalna, pozwalająca na wygodne korzystanie z niej różnorodnym odbiorcom. Tworzone przez nas serwisy są również estetyczne oraz efektywne w działaniu, przynosząc wymierne zyski ich właścicielom. Serdecznie zachęcamy do współpracy