+ 48 697-342-952

Gdzie i jak zarobić na marketingu afiliacyjnym ?

W ramach współpracy z programami afiliacyjnymi, gdzie wykorzystuje swoje doświadczenie w marketingu afiliacyjnym postanowiłem przeprowadzić wywiad z Panem Piotrem Żebrowskim na temat programu partnerskiego z kategorii Health & Beauty NutriProfits.com 

1. Witaj Piotr skąd u Ciebie zamiłowanie do afiliacji jak długo już współpracujesz z NutriProfits?

Cześć, marketingiem i programami partnerskimi interesowałem się od najmłodszych lat. W chwili obecnej mam ok. 10 letnie doświadczenie w różnych programach partnerskich w Polsce oraz za granicą. Z kolei moja współpraca z NutriProfits rozpoczęła się 3 lat temu.

2. Zajmujesz się na codzień marketingiem afiliacyjnym tworząc swoje projekty i pracujac dla NutriProfits?

Skupiam się przede wszystkim na działaniach marketingowych NutriProfis.

3. Możesz mi powiedzieć jak długo NutriProfits jest na polskim rynku? I na jakich rynkach najmocniej się skupiacie?

NutriProfits działa na rynku polskim około 5 lat. Celem programu partnerskiego jest rozwój globalny. Z każdym kolejnym miesiącem wprowadzamy do oferty nowe produkty oraz zapewniamy możliwość promocji samego programu partnerskiego NutriProfits w wielu krajach na całym świecie.

4. W Polsce NutriProfits posiada stabilną pozycję w tematyce suplementy możesz powiedzieć czy pojawią się nowe produkty?

Zdecydowanie tak. Podstawowym zadaniem NutriProfits jest analiza rynku i wprowadzanie produktów na które jest zapotrzebowanie wśród potencjalnych klientów. Poza tym zwracamy szczególną uwagę na oczekiwania naszych Partnerów, dlatego też wprowadzamy produkty z kategorii, które ich interesują i wyrażają chęć ich promocji.

5. Czy możesz mi zdradzić na jakim rynku notujecie najwyższe konwersje sprzedażowe?

Współczynnik konwersji jest zależny od produktu oraz rodzaju ruchu, w związku z tym ciężko jednoznacznie ocenić który rynek gwarantuje najwyższą konwersję. Jeżeli jednak miałbym wskazać kraje z największym potencjałem sprzedażowym to zdecydowanie Włochy, Hiszpania, Niemcy, a także kraje skandynawskie.

6. Z doświadczenia wiem, że aby produkt się dobrze sprzedawał musi posiadać znany brand? Jakie podejmujecie dzialania aby wspomóc konwersje Partnerów?

Głównym celem naszych działań jest prowadzenie kampanii mailingowych mających na celu przedstawić nowy produkt na każdym dostępnym rynku w ofercie. Ponadto nie zapominamy o kampaniach display-owych, które świetnie budują rozpoznawalność marki. Nasi Partnerzy decydując się na promocję na nowych rynkach mogą mieć pewność wysokich i regularnych sprzedaży.

7. Często obserwuje na waszym blogu, że tworzycie konkursy SEO jak ta forma marketingu zwiększa wam sprzedaż.

Przede wszystkim tworząc konkursy skupiamy się na aktywowaniu naszych Partnerów do współpracy. Każda osoba biorąca udział w konkursie oprócz nagrody pieniężnej po jego zakończeniu generuje jeszcze większe zyski dzięki wysokim pozycjom w organicznych wynikach Google.

8. W jaki sposób zachęciłbyś nowych Partnerów do rejestracji? Od siebie dodam, że prowizje zawsze wypłacane są na czas i regularnie.

NutriProfits to program partnerski stworzony dla Partnerów chcących budować stałe źródłe dochodu w branży zdrowia i urody przez osoby posiadające kilkuletnie doświadczenie w marketingu afiliacyjnym.

Decydujac się na współpracę z NutriProfits Partnerzy mają możliwość zarobienia do 40% prowizji od wartości produktu w wielu popularnych kategoriach na które jest ogromne zapotrzebowanie wśród potencjalnych Partnerów. Już tylko kilka sprzedaży pozwala osiągnąć świetne wyniki finansowe.

Ponadto w NutriProfits Partnerzy zarabiają od klientów powracających, dzięki temu jest to świetne źródło budowania dochodu pasywnego.

9. Zdradź nam jakie błędy najczęściej młodzi Partnerzy?

Z pewnością największymi błędami jest brak aktywności, cierpliwości oraz realizacja wielu projektów w krótkim czasie. Marketing afiliacyjny wymaga systematycznej pracy nad projektami, które w perspektywie kolejnych tygodni pozwolą generować coraz większe zarobki.

10. Ostatnie pytanie najczęściej się przewijane na jakie średnie zarobki może liczyć nowy partner? I oczywiście jaką wypłaciliście najwyższą kwotę za miesiąc współpracy?

Zarobki uzależnione są od wielu czynników, m.in. zaangażowania oraz doświadczenia w marketingu afiliacyjnym.

Przede wszystkim najważniejsze jest zaangażowanie Partnera oraz jego doświadczenie w marketingu afiliacyjnym. Regularne i aktywne działania marketingowe początkujących Partnerów pozwalają osiągnąć w krótkim czasie pierwszą wypłatę.

Nasi najlepsi Partnerzy zarabiają ok. 200 tysięcy złotych miesięcznie.

Dołącz do programu NutriProfits i zacznij zarabiać.

Dodaj komentarz