+ 48 697-342-952

Audyt Strony

Audytem strony nazywamy przeprowadzenie profesjonalnej analizy, która ma na celu dostarczenie informacji na temat popularności witryny oraz zaproponowanie ewentualnych rozwiązań, pozwalających na zwiększenie jej dostępności oraz atrakcyjności w oczach internautów. Głównym zadaniem audytu jest więc sprawdzenie działania strony, biorąc pod uwagę założenia jej projektu oraz wymagania sieciowe.

Co wiemy dzięki audytom strony?

Audyt strony odpowiada nam na wiele ważnych pytań, dotyczących witryny. Przede wszystkim zostaje oceniona jej pozycja w wyszukiwarkach, co pozwala na określenie skuteczności pozycjonowania. Dowiadują się Państwo również, jak strona wygląda na tle konkurencji. Przeprowadzona zostaje dokładna analiza kodu pod kątem jego zgodności z przyjętymi standardami i normami. Gruntowanej analizie i ocenie poddawane zostają również wszelkie elementy strony, takie jak obrazki, animacje i filmy.

Celem audytu jest też postawienie się w roli internauty i ustalenie, jak funkcjonuje strona, jaka jest w odbiorze, czy poszczególne podstrony ładują się odpowiednio szybko oraz czy dotarcie do konkretnych informacji jest proste i intuicyjne.

Korzyści z przeprowadzenia audytu

Audyt pozwala nam na:
– poznanie mocnych i słabych stron naszej strony
– porównanie strony z witrynami konkurencji
– zwiększenie funkcjonalności strony i wyeliminowanie ewentualnych błędów
– zmniejszenie kosztów reklamy Google Adwords
– uzyskanie lepszej pozycjo strony w wyszukiwarce i zwiększenie jej popularności

Zamawiając u nas audyt strony internetowej otrzymują Państwo w pełni profesjonalny produkt, spełniający Wasze oczekiwania. Dzięki niemu dowiecie się więcej o swojej stronie oraz uzyskacie wskazówki niezbędne do jej ulepszenia.